לאימון היכרות התקשרו: 054-9147715

054-9147715

073-7283531

073-7283531

אימון כושר אישי

אימון כושר זוגי

אימון כושר זוגי – טיפים כיצד לעשות זאת נכון

אימון כושר זוגי עם מאמן כושר אישי עד הבית, יכול להתבצע עם מי שאתם בוחרים, שנעים נוח וכיף לכם ביחד.

8 יתרונות (לפחות) לביצוע אימון כושר זוגי עם מאמן כושר אישי

אימון כושר זוגי עם מאמן כושר אישי, צופן בחובו יתרונות רבים:

 • מאמן כושר אישי נותן לכל אחד מכם יחס אישי, מדרבן ונותן מוטיבציה להגעה ליעדים.
 • מאמן כושר אישי לא נותן לכם לוותר לעצמכם, לדחות או למסמס את התהליך, ומוודא שהאימונים יתבצעו באופן סדיר ועקבי לפי תכנית אימונים מוסדרת בהתאם למטרות האימון שלכם.

 • מאמן כושר אישי יתאים לכם באופן אישי תרגילים בהתאם למגבלותיו ומצבו הגופני והבריאותי של כל אחד, וכן לפי אופי האישיות של כל אחד מהשותפים לאימונים.
 • מאמן כושר אישי לזוגות יתבל את האימון הגופני עם כיף והנאה עבורכם – תוך כדי שצוחקים ונהנים, גם מתאמצים ומזיעים.

 • מאמן כושר אישי יוודא במהלך האימון שכל אחד מכם מבצע את התרגילים בצורה נכונה, על מנת שלא לגרום חלילה נזק, וכדי להגיע למטרות בפרק זמן הקצר ביותר.
 • מאמן הכושר מביא עימו אל כל אימון כושר זוגי את כל הציוד המקצועי הנדרש, יבנה לכם תרגילים מגוונים המשתנים מאימון לאימון, ויוכל להתאים עבורכם מגוון נוסף של תרגילים שניתן לבצע ביחד כזוג.

 • אימון עם מאמן או מאמנת כושר אישי שמגיע עד אליכם בזמן שנוח לכם, חוסך לכם זמן יקר, הכרוך בנסיעה למכון הכושר, חניה וכו’.
 • מאמן או מאמנת כושר אישית בונה עבורכם תכנית אימונים אישית ממוקדת מטרה לפי היעדים שלכם, כך שלא תבזבזו זמן יקר על תרגילים לא מתאימים או לא יעילים.

כיצד מתבצע אימון כושר זוגי?

מאמן או מאמנת כושר אישית יגיעו אליכם עד הבית עם הציוד הנדרש להעברת האימון, ויעזרו לכם להשיג את המטרות שלכם באופן אופטימלי: הרזיה, חיטוב הגוף, עיצוב הגוף, שיפור הרגלי התזונה, קואורדינציה, שיפור סיבולת לב ריאה ושיפור הכושר הכללי.

אימון כושר זוגי ניתן לעשות אצלכם בבית או בחוץ – בפארק או בחוף הים – היכן שכיף ונוח לכם להתאמן.

מאמן כושר אישי יבנה עבור כל אחד מכם תכנית אימונים שמותאמת אישית לפי המטרות של כל אחד מכם, מצבו הגופני ומגבלותיו הבריאותיות, ולפי האופי שלכם.

האימונים מתבצעים כאשר המתאמנים מבצעים את התרגילים, כל אחד לפי יכולתו ורמתו, כאשר חלק מהתרגילים מבוצעים ביחד כזוג, וחלק במקביל כשכל אחד בנפרד.

טיפים חשובים: עם מי ניתן לעשות אימון כושר זוגי?

או: האם זה מתאים לכל זוג?

כדי שהאימון יהיה כמה שיותר אפקטיבי, וכדי שהסנכרון יהיה אופטימלי ביניכם, מומלץ לבחור שותף לאימון הזוגי שיש לו מטרות דומות למטרות שלכם באימון.

כמו כן, כדי שתוכלו להתמיד לאורך זמן בתהליך באופן סדיר, כדאי לבצע אימון כושר זוגי עם שותף שיש לכם זמנים משותפים פנויים להתאמן ביחד.

בכל מקרה, האפשרויות לאימון זוגי רבות ומגוונות, למשל:

 • אימון עם חבר או חברה. במקום להיפגש במסעדה או לשבת ביחד בבית קפה, תוכלו לעשות אימון כושר זוגי עם מכר או ידידה, ולהפוך את האימון לבילוי איכותי משותף.
 • אימון עם בן או בת הזוג. במקום שכל אחד מכם יתאמן לחוד, תוכלו לנצל את הזמן הפנוי המועט שלכם לאימון בזוג.

 • אימון הורה עם ילד. אימון כושר זוגי לא רק יקנה לכם זמן איכות משותף ותוכלו לצבור חוויות מיוחדות, אלא גם יעזור לילדך להירתם לתהליך ולהתמיד בו, כשהוא מקבל דוגמא אישית מההורה.
 • אימון של זוג ילדים – חברים או אחים. כאשר ילדים מתאמנים יחדיו, עם מאמן כושר אישי לילדים, הכיף וההנאה מאימון הכושר גדלים, והמוטיבציה לקחת חלק באימונים גדלה.

אימון כושר עם שותף לאימון הוא אופציה מצויינת לכל מי שלא מעוניין להתאמן בקבוצה או בחדר כושר, אבל מעדיף לא להתאמן לבד, בין אם בהעדר מוטיבציה, מסיבות כלכליות או מכל סיבה אחרת שהיא.

את האימון תוכלו לבצע עם חבר או חברה, בן או בת זוג, קרוב משפחה או מכר, וכו’, וביחד תוכלו להגיע למטרות הכושר והבריאות שלכם, בדרך מאתגרת שרצופה הנאה, כיף וסיפוק.

אז למה אתם מחכים? התקשרו אלינו כבר היום, נתאם את האימון הראשון ונצא יחד לדרך.

התקשרו או השאירו פרטים:

* שדה חובה